John Wick 3 nerede çekildi, konusu ne, oyuncuları kimler? John Wick 3: Parabellum nerede çekildi, hangi ülke yapımı, ne zaman çıktı?

John Wick : Bölüm 3; başrolünü Keanu Reeves’in üstlendiği 2019 yılında vizyona giren Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. John Wick 3 nerede çekildi, konusu ne, oyuncuları kimler? John Wick 3: Parabellum nerede çekildi, hangi ülke yapımı, ne zaman çıktı? John Wick 3 oyuncu kadrosunda kimler var? John Wick 3 hangi yıl vizyona girdi?

John Wick iki sebepten dolayı kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde Yüksek Şura üyesi ve açık kontratı açan kişiyi öldürdü. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continental’in yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi. Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi kesildi. John, New York’tan çıkmak ve hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak, bunları yaparken de dövüşüp öldürerek yoluna devam edecektir.

Keanu Reeves – John Wick

Ian McShane – Winston

Mark Dacascos – Zero

Laurence Fishburne – “The Bowery King”

Asia Kate Dillon – “The Adjudicator”

Halle Berry – Sofia

Lance Reddick – Charon, New York Continental Oteli concierge görevlisi

Anjelica Huston – “The Director”

Saïd Taghmaoui – “The Elder”

Jerome Flynn – Berrada

Cecep Arif Rahman – Shinobi #1 (Zero’nun öğrencisi)

Yayan Ruhian – Shinobi #2 (Zero’nun öğrencisi)

Boban Marjanovic – Ernest

Randall Duk Kim – Doktor

John Wick 3’ün çekimleri 2018 yılında başladı. 2019 yılında vizyona giren filmin bir bölümü Montreal’de çekildi. Ayrıca Fas ve New York’ta da çekimler yapıldı.

John Wick: Bölüm 3; başrolünü Keanu Reeves’in üstlendiği 2019 yılında vizyona giren Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. John Wick ve John Wick: Bölüm 2’nin devam filmidir. İlk ve ikinci filmdeki zincirleme oluşan olayların devamını göstermektedir. Çekimlerine 2018’in başında başlandı ve 29 Mayıs 2019’da vizyona girdi.

John Wick Gündem Magazin Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir