Anasayfa » Kütahya deprem mi oldu? Son depremler! Az önce nerede deprem oldu? 28 Temmuz 2022 AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Kütahya deprem mi oldu? Son depremler! Az önce nerede deprem oldu? 28 Temmuz 2022 AFAD ve Kandilli deprem listesi!

0

Kütahya deprem mi oldu, az önce nerede deprem oldu sorularına yanıt aranıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi 28 Temmuz 2022 günü gerçekleşen deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde yaşanan son dakika depremlerini sizler için derledik. İşte, Kütahya deprem son dakika haberleri.

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak görebilmek için Kandilli Rasathanesi’nin ve AFAD’ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda son dakika deprem verileriyle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. İşte, son depremler…

Tarih Ülke Büyüklük İl İlçe Köy Diğer Enlem Boylam Derinlik Tip
28.07.2022 03:12:07 Türkiye 2.3 Kütahya Pazarlar 38.9098 29.1138 7.01 ML

Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşlar anlık deprem haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor. 28 Temmuz 2022 tarihinde son depremler listesi haberimizde yer alıyor.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara güncel son dakika deprem haberleri vermeye devam ediyor. AFAD verilerine göre 28 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleşen depremler listelenmiştir.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Son depremler Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir