Kishu Coin (KISHU) nedir? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL? Kishu Inu fiyat ve geleceği hakkında bilgiler!

Kishu Inu bugünkü fiyatı ₺0.00000007837. 24 saatlik işlem hacmi ₺1,751,833,319 . Kishu Coin değeri son 24 saatte 37.88% değer kazandı. Son dönemlerde kripto paralarda çeşitlilik hız kazandı. Bunlardan biriside Kishu Inu. Kishu Inu ( Kıshu ) Coin, Kıshu Inu bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen MEM kripto para birimidir. Kishu Inu anlık olarak yükseliyor ve düşüyor. Peki, Kishu Coin ( Kıshu ) nedir, nasıl alınır? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL? Kishu Inu fiyat ve geleceği hakkında bilgiler! İşte detaylar…

Kishu Inu ( Kıshu ) Coin, bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen MEM kripto para birimidir. KISHU Coin, Dogecoin’e rakip yeni kripto para birimleri arasında görülmektedir. Kendi merkeziyetsiz borsası olan Kıshu Swap’ta işleme giren KISHU Coin, işlem bazında kullanıcılarına ödül olarak dağıtılan bir kripto paradır. Ayrıca, merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan KISHU Coin, staking kazancı sunan bir token’dır.

KISHU coin yorum ve KISHU yorum araştırmaları son zamanlarda kripto para piyasası yatırımcıları tarafından daha çok KISHU coin investing, KISHU coin twitter, KISHU coin forum ve KISHU coin binance başlıkları ile sık sık yapılıyor. Bu araştırmalar gösteriyor ki KISHU coin hakkında kripto pazarındaki gerek grafik bazında metrikler gerekse somut verilerle açıklanmış KISHU coin yorumları KISHU coin yatırımcı adayları tarafından bilgi toplamak ve fiyat araştırması yapmak amacıyla araştırılıyor. Fakat bu kadar hızlı trendlere girmesi her yatırım aracında olduğu gibi piyasalardaki ani dalgalanmalardan ve belirsizliklerden kaynaklı riskler de barındırabiliyor.

Yatırımcılar KISHU hakkında araştırmalar yaparken sayısal verilerin yanı sıra KISHU Coin güvenilir mi ve kimin konularına da ayrı bir önem vermesi gerekmektedir. Büyük kazançlar kadar büyük kayıpların da yaşanabildiği kripto para piyasasında zaman zaman ani düşüş ve yükselişler kripto paraların meşruluğu ve gündeme gelen haberleri, imajı ile de değişiklik gösterebilmektedir. Bu bakımda bir süre KISHU coin haberleri takip etmek faydalı olacaktır.

Kishu Coin (KISHU) kaç TL?

Kishu Coin anlık olarak ₺0.00000002368 değerindedir.

Kishu Coin (KISHU) değerleri nelerdir?

  • Piyasa Değeri: ₺2,292,815,224 ( 0.00% )
  • Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri: ₺2,367,751,343 ( +11.83% )
  • Hacim: ₺75,294,695 ( -17.20% )
  • Hacim / Piyasa Değeri: 0.03326
  • Dolaşan Arz: 96,835,135.60B KISHU

KISHU COİN YÜKSELİYOR MU, DÜŞÜYOR MU?

Kishu Coin anlık olarak ₺0.00000002368 değerindedir.

Kishu Coin değeri son 24 saatte 11.96% değer kazanmıştır.

coinmarketcap.com

Kishu Coin (KISHU) nedir? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL? Kishu Inu fiyat ve geleceği hakkında bilgiler!coinmarketcap.com

Kishu Coin (KISHU) nedir? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL? Kishu Inu fiyat ve geleceği hakkında bilgiler!coinmarketcap.com

Kishu Coin (KISHU) nedir? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL? Kishu Inu fiyat ve geleceği hakkında bilgiler!coinmarketcap.com

Kishu Coin (KISHU) nedir? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL? Kishu Inu fiyat ve geleceği hakkında bilgiler!coinmarketcap.com

KISHU Coin projesinin amacı meme kripto para birimi akımında geleceğe en güçlü şekilde hitap eden kripto para birimini yaratmaktır. KISHU Coin geliştiricileri diğer köpek akımı coinlerin geleceğe yönelik sağlam nitelikleri taşımadıklarını savunarak, KISHU Coin’i geliştirdiler.

Kishu Inu (KISHU) Coin almak amacıyla yapılacaklar:

1. Adım: KISHU Coin, Uniswap, 1inch Exchange, BKEX, ZB.COM gibi kripto para borsalarında işlem görüyor. Bu borsalardan herhangi birine internetten erişim gerçekleştirilmelidir.

2. Adım: Tercih edilen borsadan hesap açılışı yapılmalı ve yöneltilen KYC işlem adımları tamamlanmalıdır.

3. Adım: Kimlik tanımlama ile kayıt ardından hesaba para yatırılır.

4. Adım: Bakiyenin hesapta oluşması ardından KISHU Coin paritesinin bulunduğu borsa işlem sayfasına erişilmelidir.

5. Adım: Bu bölümde tercih edilen uygun fiyattan veya güncel fiyattan, KISHU Coin alım emri iletilir.

6. Adım: Alınan ve hesabın sanal cüzdanında görülen KISHU Coin miktarı bu alanda saklanabilir veya daha yüksek güvenlik için donanım cüzdanda saklama tercih edilebilir.

Adımların doğru izlenmesi halinde KISHU Coin alımı rahatlıkla tamamlanır.

Kishu Inu (KISHU) Coin avantajları:

Düşük Masraf: KISHU Coin cüzdanlar arası transfer ile sınır ötesine iletilirken geleneksel bankacılık hizmetlerinin çıkardığı masraflardan daha düşük işlem ücretine katlanılır.

Risksiz Pasif Kazanç: KISHU Coin sahipleri KISHI Coin staking yaparak, çevrimiçi cüzdanlarına yeni coin kazançlarını eklerler. Alım-satım yapmadan kar sağlayabilirler.

Faiz Kazanma: KISHI Coin sahipleri ağda borca ihtiyaç duyanlara kredi vererek, geri ödemede faiz getirisi kazanırlar.

İşlem Hızı: KISHU Coin alım-satım, takas, transfer işlemlerinin tümünü dakikalar içinde yapabilmeye imkan sağlar.

SPK’nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı;

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir”

Kripto KISHU Coin Gündem Ekonomi Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir