Anasayfa » Nezih Gülşen Seçim Sonuçları – Haberler

Nezih Gülşen Seçim Sonuçları – Haberler

0

31 Mart seçimlerinde Vatan Partisi KIRIKKALE belediye başkan adayı Nezih Gülşen oldu. Vatan Partisi adayı Nezih Gülşen, KIRIKKALE belediye başkanlığı yarışında yüzde kaç oy aldı? KIRIKKALE belediyesini hangi aday kazandı? 31 Mart yerel seçimlerine büyük bir özveriyle hazırlanan Vatan Partisi KIRIKKALE belediye başkan adayı Nezih Gülşen ile ilgili seçim sonuçları ve KIRIKKALE belediyesi aday yarışı bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart’ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Seçime AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Vatan Partisi, SP, TKP, BBP, DP, HDP, BTP ve DSP olmak üzere 12 parti katıldı. Vatan Partisi KIRIKKALE belediye başkan adayı Nezih Gülşen oldu. Seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte KIRIKKALE belediyesini kim kazandı? sorusu merak konusu oldu. KIRIKKALE aday yarışı ve KIRIKKALE seçim sonuçlarını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. İşte detaylar…

KIRIKKALE Seçim Bilgileri

  • KIRIKKALE belediyesi için toplam sandık sayısının 409 olduğu belirlendi.
  • KIRIKKALE belediyesi için açılan sandık sayısının ise 409 olduğu da netleşen bilgiler arasında.
  • KIRIKKALE belediyesi için katılım oranının ise % 82,36 ile kayıtlara geçtiği görülüyor
  • KIRIKKALE toplam seçmen sayısının ise 136.134 olduğu belirlendi.
  • KIRIKKALE belediyesi seçimi için oy kullanan toplam seçmen sayısının ise 112.123 adet olduğu da yine netlik kazanan bilgiler olarak karşımıza çıkıyor.

Vatan Partisi KIRIKKALE Belediye Başkan Adayı Nezih Gülşen Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde Vatan Partisi KIRIKKALE belediye başkan adayı olarak gösterilen Nezih Gülşen, KIRIKKALE yarışında % 0,09 oranında aldığı oy ile 8’nci oldu. Nezih Gülşen toplamda 99 adet oy sayısına ulaştı.

Vatan Partisi KIRIKKALE belediyesi için yarışa giren diğer adayların da aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Seçim Sonuçları Nezih Gülşen Vatan Güncel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir