Yalova Bir Spor Tesisine Daha Kavuştu

Yalova İl Özel İdaresi ve Spor Toto Teşkilatı arasında yapılan protokol sonrasında Yalova‘nın Soğucak köyüne 10 dönümlük arazi üzerine 700 metrekare açık tartan pist, 10 adet dış mekan spor aleti, 500 metrekare tenis kortu, 500 metrekare voleybol ve basketbol sahasını barındıran Soğucak Açık Spor Tesisleri hizmete sunuldu.

Açılış törenine Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, AK Parti Milletvekili Fikri Demirel, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, CHP İl Başkanı Bahar Doğan ve CHP Milletvekili aday adayları Ertan Şener ve Özcan Özel’de katıldı.

Toplam maliyeti 427 Bin 602 Lira olan Soğucak Açık Spor Tesisleri 150 günden daha kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu.

Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel,” Yalova’ya bir hizmeti daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize destek olan Spor Toto Teşkilatına teşekkür etmek istiyorum. Soğucak’ta 10 dönümlük araziye yapılan spor alanında koşu pisti, spor aletleri, tenis kordu, voleybol ve basketbol sahaları bulunuyor. Bizlere her zaman destek veren Yalova Valimiz Tuğba Yılmaz’a ve AK Parti Milletvekilimiz Fikri Demirel’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. – YALOVA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Fikri Demirel Ak Parti Soğucak Yalova Spor Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir